Dag 2017

Stenderup Midt 25. november

D-12: Ella Kolstrup Hansen
D13-16: Johanne Thomsen
D35-44: Ditte Busch
D45-54: Lone Rasmussen
H-12: Axel Örnhagen Jørgensen
H13-16: Jeppe Caspersen
H17-39: Kristian Blok
H40-49: Martin Busch
H50-59: Jakob Pedersen
D55-64/H60-69: Poul Christensen
D65-/H70-: Jørn Thomsen

Nat 2017

Hansted Skov 9. februar

H/D-12: Axel Örnhagen Jørgensen
D13-16: Eva Örnhagen Jørgensen
D-sen: Ulrika Örnhagen Jørgensen
D45-: Kate Nielsen
H13-16: Jeppe Caspersen
H-sen: Jesper Fenger-Grøn
H45-: Michael Thygesen

Dag 2016

Hastrup Plantage 1. oktober

D-12: Thyra Madsen
D13-16: Eva Örnhagen Jørgensen
D17-34: Ulrika Örnhagen Jørgensen
D35-44: Bettina Lehrmann
D45-54: Charlotte A. Christensen
H-12: Axel Örnhagen Jørgensen
H13-16: Jeppe Caspersen
H17-39: Magnus Dewett
H40-49: Kaj Isaksen
H50-59: Lars Thaasti
D55-64/H60-69: Poul Christensen
D65-/H70-: Grethe Larsen

Nat 2016

Gødvad Skov 9. marts

D13-16 Eva Örnhagen Jørgensen
D-sen Ulrika Örnhagen
D45- Kate Nielsen
H13-16 Jeppe Caspersen
H-sen Rasmus Rasmussen
H45- Kaj Isaksen

Dag 2015

Fovslet 21. november

D13-16: Eva Örnhagen Jørgensen
D17-34: Ulrika Örnhagen Jørgensen
D35-44: Ditte Busch
D45-54: Lone Knudsen
H-12: Axel Örnhagen Jørgensen
H13-16: Frederick Thaasti
H17-39: Magnus Dewett
H40-49: Jesper Fenger-Grøn
H50-59: Henning Schou
D55-64/H60-69: Bjørn Carlsen
D65-/H70-: Grethe Larsen

Nat 2015

Bjerre skov 5. februar

D/H-12: Eva Örnhagen Jørgensen
D13-16: Rikke Rasmussen
D17-44: Ulrika Örnhagen Jørgensen
D45-    : Lone Rasmussen
H13-16: Felix Isaksen
H17-44: Flemming Jørgensen
H45-    : Torben Kristensen

Dag 2014

Munkebjerg 25. oktober hhv. 6. december

D12: Eva Ö Jørgensen
H12: Felix Isaksen
D13-16: Rikke Rasmussen
H13-16: Morten Ö Jørgensen
D17-34: Ulrika Ö Jørgensen
H17-39: Kristian Blok

D35- : Line Bøckhaus
H40- : Flemming Jørgensen
D45- : Kate Nielsen
H50- : Niels N. Jensen
D65-/H70- : Grethe Larsen

Nat 2014

Sukkertoppen 27. februar.

D/H -12 Felix Isaksen
D 13-16 Rikke Rasmussen
H 13-16 Rasmus Rasmussen
D 17-44 Amanda Isaksen
D 45-     Lone Rasmussen
H 17-44 Viktor Gammeljord
H 45-    Torben Kristensen

Dag 2013

Sønderskoven 26. oktober

D-12      Eva Ö Jørgensen
H-12      Felix Isaksen
D 13-16 Amanda Isaksen
H 13-16 Morten Ö Jørgensen
D 17-34 Ulrika Ö Jørgensen
D 35-44 Line Bøchhaus
D 45-54 Kate Nielsen
H 17-39 Kristian Blok
H 40-49 Torben Kristensen
H 50-59 Karsten Blok
D55-64/ H60-69 Per Simonsen
D65-/H70- Grethe Larsen


Nat 2013

Skelhøj Plantage 13. marts.

D/H-12  : Felix Isaksen
D-16    :  Amanda Isaksen
H-16    :  Morten Örnhagen Jørgensen
H 17-44: Viktor Gammeljord
D45-   :  Lone Rasmussen
H45-   :  Niels Nygaard Jensen


Dag 2012

Sukkertoppen den 9. september.

D-12: Eva Örnhagen Jørgensen
H-12: Felix Isaksen
D13-16: Amanda Isaksen
H13-16: Morten Örnhagen Jørgensen
D17-34: Ulrika Örnhagen Jørgensen
H17-39: Magnus Dewett
D35-44: Lone Rasmussen
H40-49: Niels Jensen
D45-54: Kate Nielsen
H50-59: Henrik Jensen
D55-64: Else Lousdal / H60-69: Frode Mikkelsen
D65-: Grethe Larsen / H70-: Svend T Andersen

Nat 2012

Uhreskoven/Kølvrå den 14. marts

D/H-12 Rikke Rasmussen
D13-16 Amanda Isaksen
D17-44 -
D45- Lone Rasmussen
H13-16 Rasmus Nygaard Rasmussen
H17-44 -
H45- Niels Nygaard Jensen


Dag 2011

Kelstrup Plantage den 18. september

D-12  Rikke Rasmussen
D17-34  Josephine Kristensen
D35-44  Lone Rasmussen
D45-54  Kate Nielsen
D55-64/H60-69 Grethe Larsen
H-12  Casper Thygesen
H13-16  Jens Chr. Gammeljord
H17-39  Flemming Jørgensen
H40-49  Michael Thygesen
H50-59  Henning Schou

Nat 2011

Hørbylunde den 30. marts

D/H 12    Amanda Isaksen
D45-       Lone Rasmussen
H13-16    Viktor Gammeljord
H17-44    Jesper Fenger Grøn
H45-      Niels Nygaard Jensen

Dag 2010

Gødding Skov

H/D-12 Thomas Blok
D13-16 -
D17-44 Ulrika Jørgensen
D35-44 Charlotte Christensen
D45-54 Rie Moos Willumsen
D55-64/H60-69 Else Lousdal
D65-/H70 - Grethe Larsen
H13-16 Jens Chr. Gammeljord
H17-39 Flemming Jørgensen
H40-49 Niels N. Jensen
H50-59 Henning Schou

Nat 2010

Nim Skov den 24. marts

D17-44 Lone Rasmussen
D45-     Kate Nielsen
H-16     Victor Kristensen
H17-44 Flemming Jørgensen
H45-     Henrik Jensen

Dag 2009

H/D -12 Thomas Blok
D13-16  Nete Panduro
D17-34  Ulrika Örnhagen Jørgensen
D35-44  Lone Knudsen
D45-54  Kate Nielsen
D55-64/H60-69  Poul A Christensen
D65/H70 -
H13-16  Magnus Kristensen
H17-39  Flemming Jørgensen
H40-49  Karsten Blok
H50-59  Lars Frandsen

Nat 2009

D17-44  Lone Rasmussen
D45-      Kate Nielsen
H17-44  Flemming Jørgensen
H45-     Niels Jensen

Dag 2008

H/D -12  Jens Christian Gammeljord
D13-16  Josephine Kristensen
D17-34  Ulrika Örnhagen Jørgensen
D35-44  Lone Knudsen
D45-54  Helle Schou
D55-64/H60-69  Poul A Christensen
D65-/H70-  Erik Thomsen
H13-16  Magnus Kristensen
H17-39  Flemming Jørgensen
H40-49  Torben Kristensen
H50-59  Lars Frandsen

Nat 2008

D21-  Lone Rasmussen
H21-  Jesper Fenger-Grøn
H45-  Michael Jacobsen

Dag 2007

D/H-12  Magnus Kristensen
D13-16 -
D17-34  Tina Mikkelsen
D35-44  Lone Knudsen
D45-54  Kate Nielsen
H13-16  Thomas Leineweber
H17-39  Karsten Blok
H40-49  Tom Panduro
H50-59  Peter Leineweber
D55-64/H60-69  Bjørn Carlsen
D65-/H70- Erik Thomsen

Nat 2007

D-SEN Lone Rasmussen
H-JUN Mathies Laursen
H21-   Steffan Laier
H45-   Henrik Jensen